More Website Templates @ TemplateMonster.com - April 21, 2014!

Street'owa Kula

* - termin do potwierdzenia przez lokalnego organizatora

Aktualności

2018-05-23 Nocny Streetball 2018
Termin i miejsce:
02 czerwca 2018r., od godz. 18:00 do 24:00. Parking przy CH Atrium w Świętochłowicach przy ul. Chorzowskiej.

Kategorie:
2004 i młodsi
2002 i 2003
2000 i 2001
OPEN

W kategoriach 2004 i młodsi, 2002 i młodsi, 2000 i młodsi - Organizator dopuszcza dodatkowy podział na dziewczęta i chłopców.

Zgłoszenia:
Zapisy na Nocny Streetball 2018 prowadzone są:
- w Wydziale Promocji Miasta Urzędu Miejskiego w Świętochłowicach, ul. Katowicka 54,
- poprzez formularz elektroniczny na stronie http://sordrewstreetball.pl/zapisy
- mailowo pod adresem zapisy@sordrewstreetball.pl
- telefonicznie pod numerem tel. 501 70 33 77,
- bezpośrednio przed rozpoczęciem turnieju od godz.17:00

Nocny Streetball w Świętochłowicach bierze udział w tegorocznej edycji STREETBALL'OWEJ KRYSZTAŁOWEJ KULI i udział w nim punktowany będzie do końcowej klasyfikacji.

Zapraszamy!
2018-04-29 Streetball'owa Kryształowa Kula
Już 01.05.2018 zapraszamy na pierwszy turniej w ramach cyklu Streetball'owa Kryształowa Kula 2018.

Harmonogram turniejów:
01.05 - Rybnik
06.05 - Rybnik
19.05 - Katowice*
26.05 - Rybnik (nocny)
27.05 - Katowice
02.06 - Bielsko - Biała
02.06 - Świętochłowice (nocny)
09.06 - Rybnik (nocny)
16.06 - Bytom
23.06 - Ruda Śląska*
11.08 - Chorzów*
18.08 - Racibórz
01.09 - Katowice*
08.09 - Pszczyna
09.09 - Świętochłowice
*terminy do potwierdzenia przez właściwych Organizatorów

Każda z drużyn może wystąpić w dowolnej liczbie Turniejów, dzięki czemu może zdobyć większą ilość punktów w klasyfikacji generalnej.
Zapisy do poszczególnych Turniejów będę odbywać się wg zasad określonych przez właściwego Organizatora danego Turnieju.

Aktualności można śledzić także na wydarzeniu na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/194090004726690/

Zapraszamy!


2017-09-19 Nocny Streetball - zwycięzcy
Do tegorocznej edycji turnieju Nocny Streetball zgłosiło się 20 zespołów, ostatecznie w rozgrywkach udział wzięło 18 zespołów.
Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach:

SZKOŁY PODSTAWOWE KAT. CHŁOPCY
I miejsce Bush Junior
II miejsce Cegły z Dąbrowy

GIMNAZJUM KAT. DZIEWCZĘTA
I miejsce Mroczne biedronki

GIMNAZJUM KAT. CHŁOPCY
I miejsce HK Ziomki
II miejsce La Kokse
III miejsce Oryginalni

OPEN
I miejsce Coconut
II miejsce Świeżaki
III miejsce 3x3 Basket.pl

Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy za rok !